Version2016
Download29
Size236.12 MB
Create Date06.12.2016
Last Updated03.01.2020

Видання містить опис актуальних викликів профілактики росту насильства та конфліктів у суспільстві та шкільному середовищі в умовах анексії частини території України та збройного конфлікту на Сході України. Методичний посібник містить багато теоретичної, практичної інформації та методичних порад з профілактики та вирішення конфліктів мирним шляхом і запровадження медіації та відновних практик у навчальному закладі. Застосування запропонованих технік, методичного інструментарію на практиці дозволить ефективно запобігти проявам насильства серед дітей та підлітків та мінімізувати вказані прояви. Велику практичну спрямованість має програма освітньої діяльності та спецкурс «Базові навички медіатора в навчальному закладі. Забезпечення участі жінок і дітей у вирішенні конфліктів та миробудуванні» для курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників. Подано програми занять і тренінгів, вправи з окресленої тематики.
Для педагогічних та соціальних працівників, слухачів курсів інститутів післядипломної педагогічної освіти, студентів вищих навчальних закладів педагогічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.
Видання цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат – ВПО». Погляди, висловлені в посібнику, належать авторам і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.


FileДействие
програма ІППО.pdf  Скачать  
Посібник Розбудова миру.pdf  Скачать  
Буклет Медіація.pdf  Скачать  
МЕДІАЦІЯ - ІНСТРУМЕНТ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ В МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПТНЗ.mp4  Скачать  
Методичний бюлетень ПТНЗ.pdf  Скачать  
Тренінг для учнів.PDF  Скачать  
Для тренера.pdf  Скачать  
На допомогу медiатору.pdf  Скачать  
Робочий зошит.pdf  Скачать  
Методичні розробки.pdf  Скачать  

Скачать

Вас может заинтересовать