Вітаємо на сайті «Центру Знань»

ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» раді презентувати Вам «Центр Знань» – проект, який здійснюється за технічної підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Ідея: Що ми робимо?

«Центр Знань» – інформаційний ресурс для регіону Східної Європи та Центральної Азії*. Тут розміщено різні матеріали для навчання, консультування й тестування, орієнтовані на профілактику ВІЛ-інфекції серед підлітків, у тому числі серед підлітків груп ризику (ПГР).

* Україна, Білорусь, Молдова, Грузія, Азербайджан.

Аудиторія: Для кого ми працюємо?

«Центр Знань», насамперед, створений для представників державних і громадських організацій, що працюють у сфері профілактики ВІЛ серед підлітків. Платформа є корисною для осіб, які приймають рішення, дослідників, батьків, а також для самих підлітків.

Ціль: Для чого ми працюємо?

Наша головна мета – знизити ризик ВІЛ серед підлітків, у тому числі серед підлітків груп ризику, завдяки поліпшенню їхнього здоров’я, зміцнення соціального захисту та забезпечення реалізації їх прав. Надаючи інформацію та можливості для навчання, наш ресурс сприяє комунікації та обміну досвідом, а також підтримці розвитку потенціалу організацій, що працюють у сфері профілактики ВІЛ серед підлітків і молоді.

Послуги: Карта послуг

На платформі представлена інтерактивна карта послуг, завдяки якій можна знайти організації, що надають послуги підліткам: КДМ, юридичні центри, кабінети довіри, тощо. Досить вибрати необхідний вид послуг і місто – і результати з’являться на карті.

Нові надходження до бібліотеки

Наші партнери