В звіті по результатам дослідження 2017/2018 рр. представлені дані про фізичне здоров’я, соціальну взаємодію і психічне добробут 227 441 школярів в віці 11, 13 и 15 років із 45 країн та регіонів в Європі і Канаді.
Ці дані стосуються соціального контексту (віднисини з сім’єю  та однолітками, а також відношення до школи і комунікації онлайн), показники здоров’я (субєктивного здоров’я, психічного здоров’я, лишньої ваги та ожиріння, травматизму), здороваої поведінки (схеми харчування, фізичної активності и чищення зубів) і ризикової поведінки (споживання табаку, алкоголя і каннабісу, сексуальна поведінка, бійки і травля), які мають відношення до здоров’я і добробуту підлітків.
EYYKmAwXQAECK-T
В 2017/2018 рр. в рамках дослідження HBSC були разглянуті нові теми коммунікації з допомогою електронних засобів зв’язку, тема кибербулінгу, переглянутий показник харчування в сім’ї; крім того, наразі вперше були включені показники, що стосуються скарг на здоров’я і недостатню вагу.

На момент публикації дослідження HBSC з данними за 2017–2018 рр. світ бореться з пандемією COVID-19. Таким чином, в наступному дослідженні, в якому будуть данні за 2021–2022 рр., буде відображено вплив пандемії на життя молодих людей.

Подивитися та загрузити новий міжнародний звіт: «В центрі уваги здоров’я та благополуччя підлітків. Результати дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) у 2017-2018 рр. в Європі та Канаді» («Spotlight on adolescent health and well-being. Findings from the 2017-2018 Health Behaviour in School-aged Children (HBSC) survey in Europe and Canada»). 

В Томі 1 міжнародного звіту представлені основні результати дослідження 2017/2018 рр., в той час як в Томі 2 наведені детальні дані в разбивці по країнам/регіонам, віку, статі і достатку сім’ї.

 Том 1. Основні результати (російською мовоюанглійською мовою

 
 Том 2.  Основні дані (російською мовоюанглійською мовою) 

Вас може зацікавити