У сфері профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу накопичений значний досвід практичної роботи. Незважаючи на це за результатами опитування молоді в навчальних закладах в Україні, в рамках міжнародного проекту (“Health behaviour school-aged children” – HBSC – «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді», проведеного в 2010 році в Україні) тільки 30% учнів вважають, що їхня поведінка може призвести до інфікування ВІЛ. Майже третина учнів, практикуючих ранні статеві взаємини (до 15 років), впевнені, що інфікування ВІЛ їм не загрожує. Так само вважають 27% учнів, які не використали презерватив під час останнього статевого контакту.

За даними регіонального проекту з тріангуляції даних у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу в м Києві, (2015 рік.) Кількість зареєстрованих випадків інфікування ВІЛ внаслідок статевого інфікування в 2012 році вперше перевищила кількість випадків парентерального інфікування. Виходячи з цього, сьогодні залишається актуальним продовження просвітницької роботи у навчальних закладах серед молоді по вихованню відповідального ставлення до свого здоров’я, підвищення рівня знань щодо захисту від інфікування ВІЛ, статевої освіти.

У ході вебінару буде продемонстровано, як можна організувати роботу з профілактики ВІЛ-інфекції в навчальному закладі, які форми і методи для цього використовувати. Будуть дані відповіді на основні питання, задані фахівцями навчальних закладів м. Києва під час навчальних семінарів з профілактики ВІЛ-інфекції серед молоді, що навчається, розглянуто досвід фахівців Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з проведення відеолекторію «ВІЛ-інфекція. Як зберегти своє здоров’я».

План вебінару:

  • Актуальність необхідності проведення просвітницької роботи з профілактики ВІЛ-інфекції в навчальних закладах.

  • Форми і методи просвітницької роботи: позитивні можливості і недоліки.

  • Відеолекторій «ВІЛ-інфекція. Як зберегти своє здоров’я ». (З досвіду роботи фахівців Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.)

  • На допомогу педагогу. Відповіді на основні питання серед фахівців навчальних закладів під час навчальних семінарів з профілактики ВІЛ-інфекції.

Спікер: Ірина Цісар, спеціаліст Київського міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, методист, національний тренер України з питань формування здорового способу життя, національний тренер за програмою «Просвітницька робота «рівний-рівному» серед молоді України щодо ЗСЖ»; має десятирічний досвід навчання педагогів, психологів та соціальних працівників у сфері профілактики ВІЛ-інфекції / СНІДу.

Вас може зацікавити