У сфері протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу накопичений значний обсяг даних: показники моніторингу та оцінки епідемії, що збираються центрами СНІДу, дані спеціальних біоповедінкових досліджень, бази громадських організацій, що працюють з групами ризику і т.д. Разом з тим, існує значний розрив між наявними даними та їх використанням для оцінки, реалізації та вдосконалення відповідних заходів. Для усунення такого розриву особливо актуальним на сьогодні є застосування нових підходів до роботи з даними на базі сучасного міжнародного досвіду. Одним з таких підходів є тріангуляція, яка спрямована на синтез різних джерел даних.

До питань, на які можна отримати відповіді за допомогою методу тріангуляції, належать: вивчення тенденцій поширеності ВІЛ, моніторинг та оцінка програм профілактики та лікування, оптимальний розподіл ресурсів, профілактики та лікування, тематичні напрямки інформування громадськості та мобілізації політичної пропаганди у сфері ВІЛ-інфекції / СНІДу.

У ході вебінару буде продемонстровано, як коректно зіставляти і інтерпретувати дані у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, які інструменти для цього використовувати, як залучати до тріангуляції різні зацікавлені сторони. Будуть розглянуті результати регіональних проектів по тріангуляції в Україні, реалізованих за підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

План вебінару:

  • Як організувати процес тріангуляції даних: 12 кроків.
  • Як формулювати питання для тріангуляції, щоб отримати відповіді
  • Особливості залучення зацікавлених сторін та збору даних.
  • Аналіз даних і вихід на рекомендації
  • Приклади регіональних проектів по тріангуляції в Україні

Спікер: Юлія Середа, канд. соціол. наук, науковий консультант ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка», має шестирічний досвід координації проектів у сфері профілактики ВІЛ, із застосуванням компоненту моніторингу та оцінки, в різних містах України.

Матеріали для завантаження:

Презентація

Вас може зацікавити