З 21 по Знімок екрана о 13.08.5627 березня 2021 року в усьому світі пройде щорічний тиждень активних заходів, присвячених здоров’ю підлітків — Міжнародний тиждень здоров’я підлітків 2021 (IAHW). 

Темою тижня цього року стала «Стійкість підлітків перед обличчям пандемії».

Зелений лаймовий — офіційний колір Міжнародного тижня здоров’я підлітків — символізує високу енергію та пристрасть, уособлює здоров’я та свіжість, щастя та життєву силу підліткового віку.

Міжнародний тиждень здоров’я підлітків, що відзначається у третій повний тиждень березня щорічно, є ініціативою для підлітків та всіх, хто працює над покращенням здоров’я та добробуту підлітків.

Міжнародний тиждень розпочинався як Тиждень здоров’я підлітків, і відзначався в одному штаті Пенсільванія в США в 2016 році, але швидко розрісся до глобального святкування завдяки численним підліткам та дорослим, школам та організаціям, які працюють разом у своїх громадах по всьому світу.

Міжнародний тиждень здоров’я підлітків очолюють члени охорони здоров’я підлітків, що входять до Товариства охорони здоров’я та медицини підлітків (IAHW Special Interest Group) та Міжнародної асоціації здоров’я підлітків.

За словами організаторів, протягом цього тижня інформаційна діяльність може бути зосереджена на будь-якій проблемі здоров’я підлітків, яка є актуальною, включаючи молодіжну політику, спрямовану на здорові та безпечні громади, соціально-економічні показники здоров’я, права підлітків, а також конкретні профілактичні, фізичні та проблеми психічного здоров’я.

Організаторами розроблено детальний пакет інструкцій для реалізації будь-яких подій і заходів в рамках Міжнародного тижня здоров’я підлітків 2021. А інформація про деякі онлайн-заходи вже публікується на цій сторінці.

Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань» традиційно підтримує IAHW та пропонує приєднатися до цієї ініціативи, бо невеликі дії багатьох людей, що працюють разом, створюють великі зміни!

Анонси запланованих подій Тижня розмістимо вже скоро!

 

#IAHW2021

Twitter: @IAHW2021

Instagram: @adolescent_health_week

Facebook: @internationaladolescenthealthweek

https://internationaladolescenthealthweek.org

Додатково:

Дивіться Підсумки нашої діяльності у 2020 році за цим посиланням.

 

Photo by Cherrydeck on Unsplash

You may also like