26 січня 2021 року о 14.00 відбудеться третій вебінар із серії «Якісна дошкільна освіта в Україні».

Під час заходу представники Українського інституту розвитку освіти (УІРО) та Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України розкажуть про простір, умеблювання й практики повсякденного догляду для дошкільнят за методикою ECERS-3.

Вебінар тріиватиме 2 години. Приєднатись до участі можна буде на Facebook-сторінках МОН та Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Попередня реєстрація не потрібна. Запитання до спікерів можна залишити у коментарях трансляції.

Спікери:
– Ольга Косенчук, начальниця відділу дошкільної і початкової освіти, УІРО;
– Соломія Бойкович, експертка з дошкільної освіти, Команда підтримки реформ МОН.

Ключові питання, що будуть висвітлені під час третього вебінару:

  1. Підшкала ECERS-3 «Простір і вмеблювання» та параметри, які вона містить: якими мають бути внутрішній простір, умеблювання для догляду, гри і навчання, облаштування групового простору для гри і навчання, місця для усамітнення, візуальне оформлення простору, пов’язане з дітьми, простір та обладнання для розвитку великої моторики.
  2. Підшкала ECERS-3 «Повсякденні практики особистого догляду» та відповідні параметри: як мають забезпечуватись споживання їжі, туалетно-гігієнічні процедури, здоров’язбережувальні практики та безпека.
  3. Практичні поради для педагогів із застосування ECERS-3, її параметрів та індикаторів в освітньому процесі.

Наступні вебінари відбудуться у лютому 2021 року.

Дивіться також перший та другий вебінар серії у записі.

Серія вебінарів організована Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН. Заходи створено за підтримки ЮНІСЕФ Україна та проєкту “Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні”, що реалізується у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та
Європейським центром ім. Вергеланда.

Заходи організовано за участі Команди підтримки реформ МОН у межах проєкту “Українська архітектура реформ”. Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор).

You may also like