Шановні колеги і друзі! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі «Моніторинг витрат і аналіз вартості проектів», який відбудеться 28 липня 2015 (у вівторок) о 15.00 за київським часом. Для участі у вебінарі, будь ласка, пройдіть реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1JlXJjTL4HYHDUOIEwKhRSyWg6xnctbR2V3iQywah3Ms/viewform

Аналіз вартості проектів – важливий інструмент для розуміння того, як функціонує певний проект. Здійснення такого аналізу дозволяє планувати і формувати оптимальні бюджети поточного або аналогічних проектів у майбутньому, а не контролювати доцільність витрат або економічну діяльність організації в цілому. Аналіз вартості демонструє зацікавленим учасникам соціального сектору приблизну вартість витрат при реалізації проекту на місцевому рівні, та надає важливу інформацією як для самої організації так і для тих, хто починає реалізацію аналогічних проектів, оскільки дозволяє скласти оптимальний бюджет проекту і (або) аргументувати необхідність його ресурсної підтримки (з боку держави, фондів, донорів).

Кінцевою метою моніторингу витрат і аналізу вартості проектів є вимірювання повної вартості проекту і середньої вартості проведення аналогічних проектів, дослідження наявності ресурсів для розширення відповідної діяльності на рівні міста та (або) країни.

В ході вебінару ми познайомимося з категоріальним апаратом, який використовується при аналізі вартості проектів, способами збору даних і методами аналізу вартості. Як приклад ми розглянемо розрахунок вартості проекту «Програма профілактики ВІЛ серед молодих жінок секс-бізнесу, осіб, що вживають ін’єкційні наркотики, а також підлітків груп ризику, що живуть або працюють на вулиці» в м. Запоріжжі (Програма реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ) .

План вебінару:

  • Моніторинг витрат і аналіз вартості проектів: суть і ключові поняття
  • Збір даних і підводні камені цього процесу
  • Систематизація та представлення даних моніторингу витрат
  • Приклади аналізу вартості проекту

You may also like