прочитати цю публікацію російською

3 грудня відбудеться перший онлайн-вебінар серії для фахівців, присвячений питанням грудного вигодовування.

Вебінари проведуть:

Романенко Лідія Володимирівна – завідуюча організаційно-методичним навчально ресурсним центром НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, лікар вищої категорії за фахом «педіатрія» та «організація і управління охороною здоров’я».

Муравйова Наталія Тимофіївна – лікар неонатолог організаційно-методичного навчально-ресурсного центру НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, національний тренер програми підтримки грудного вигодовування дітей в Україні, лікар неонатолог вищої категорії.

 Перший вебінар – 3 грудня 2019, об 11.00

За темою: Розширена ініціатива ВООЗ і ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні і в світі. Досягнення та виклики сучасності. Рододопоміжні практики і їх вплив на грудне вигодовування. Підтримка матерів, які годують груддю. Основи ефективного консультування.

Автор і ведуча – Лідія Романенко.

Другий вебінар – 10 грудня 2019, об 11.00

Тема: Грудне вигодовування і захворювання матері. Медикаменти та грудне вигодовування. Вигодовування дітей старше 6-ти місяців. Терміни, правила введення прикорму.

Автор і ведуча – Наталія Муравйова.

Третій вебінар – 17 грудня 2019, об 11.00

Тема: Міжнародне зведення правил збуту замінників грудного молока, як засіб захисту і пропаганди грудного вигодовування. Аналіз незалежного анкетування матерів.

Автор і ведуча: Лідія Романенко.

Тривалість одного вебінару – 2 години. Участь – безкоштовна. Мова вебінарів – українська.

Для участі у вебінарах необхідно зареєструватись:

https://docs.google.com/forms/d/1QgVbaGdjRKr9KYDDcyKwUo7tuZ2bfTJ0ILn2JhGqKvc/viewform?edit_requested=true

Після онлайн-вебінару учасники мають можливість отримати сертифікат за умови проходження тестування. Сертифікат про участь в онлайн-вебінарі буде підставою для отримання додаткових атестаційних балів безперервного професійного розвитку медичних працівників (відповідно до Порядку проведення атестації лікарів затвердженого Наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

Вебінари проводяться в рамках серії онлайн-вебінарів для фахівців з питань здоров’я дітей і підлітків.

Стежити за анонсами вебінарів можна на нашій сторінці в Facebook або телеграм-каналі https://t.me/KnowledgeCenterUA, а також підписавшись на розсилку (правий верхній кут сторінки сайту).

 

You may also like