6–7 липня 2021 року  Європейське регіональне бюро ВООЗ провело регіональну консультативну зустріч в рамках глобальної ініціативи з посилення пріоритетності добробуту підлітків.

Основою зустрічі було розглянути ключові питання, які стосуються благополуччя підлітків у Європейському регіоні ВООЗ, визначити наслідки політики для країн та виділити технічні та інші ресурси, необхідні для підтримки країн у прискоренні прогресу до більш справедливого здоров’я та добробуту  в підлітковому віці.

Участь молоді, яка була наріжним каменем для заходу та консультацій, пропагувалась з самого початку процесу консультацій через партнерство з молодіжними мережами та групами.

Короткі довідкові документи з шести обраних тем для регіональних консультацій були підготовлені як стислий посібник для учасників. У цій публікації представлено шість довідкових документів.

Подивитись та завантажити:

Adolescents taking the lead: Thematic background papers for a Multistakeholder consultation to promote adolescent well-being in the WHO European Region  

Підлітки беруть ініціативу у свої руки: багатостороння консультація на користь підтримки здоров’я та добробуту підлітків у Європейському регіоні ВООЗ, 6–7 липня 2021 р.

You may also like