Дана аналітична записка розкриває вступ до розгляду питання дітей, поза увагою у результаті трудової міграції та містить короткий огляд попередніх спостережень дослідження, проведеного у рамках діяльності проєкту CASTLE. Наряду із описом результатів дослідження подається список рекомендацій, що спираються на проведені спостереження.

«Діти поза увагою: підтримка сімей у процесі трудової міграції» це, розраховані на період 30 місяців заходи з підтримки Республіки Молдова та України у покращенні дії структур і політик захисту дітей, пов’язаних із питаннями міграції та пересування, із зосередженням уваги на соціальному та юридичному впливі трудової міграції на міжнаціональні сім’ї.

Проект розглядає обставини життя дітей поза увагою у результаті переїзду їх батьків для працевлаштування за кордоном, та піднімає питання із точки зору прав дітей та шляхів того, як ці права створюються, виконуються та забезпечуються у контексті традиційної сім’ї.

Проєкт CASTLE «Діти поза увагою: Підтримка молдовських та українських транснаціональних родин, залучених до зовнішньої трудової міграції в країнах ЄС» співфінансується Європейським Союзом, за договором з International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) (Міжнародним центром розвитку міграційної політики) через MPF (Механізм партнерства з міграції).

Текст даного документу складено на основі вкладів дослідницьких команд академічних партнерів CASTLE, зокрема університету Babeș-Bolyai міста Клуж-Напока, що у Румунії, Академії Економічних Досліджень Молдови та Українського Інституту Соціальних Досліджень імені Олександра Яременко.

Дивіться Аналітичну записку за посиланням.

You may also like