У понеділок, 27 квітня 2020 року о 13:00 запрошуємо приєднатись до участі у вебінарі проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» за темою:

«Організовуємо дистанційне навчання для батьків і дітей: ресурси і поради».

Про вебінар:

Для організації дистанційного навчання сьогодні існує багато онлайн ресурсів. Разом з тим, ми часто отримуємо запитання від педагогів про те,  які з цих ресурсів є найефективнішими або як обрати оптимальний ресурс або ресурси для взаємодії вихователів з батьками і дітьми. Під час вебінару ви отримаєте поради від експертів та почуєте досвід закладів дошкільної освіти з організації дистанційного навчання, зможете поставити свої запитання у чаті.

Спікери:

Алевтина Седоченко – експерт з освіти, психолог, тренер, працює з громадами щодо питань децентралізації освіти та підвищення спроможності органів управління освітою.

Оксана Корнєєва – завідуюча закладом дошкільної освіти № 31 «Мир», канд.пед.наук.  (м.Костянтинівка, Донецької області).

Наталія Косенко – вихователь-методист закладу дошкільної освіти №8 «Світлячок» (м. Лисичанськ, Луганської області).

Посилання до участі у вебінарі:

https://pruffme.com/landing/u466555/tmp1587730573

Про серію вебінарів:

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проводить серію вебінарів в рамках проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні». Метою проєкту є – підвищення обізнаності педагогічних працівників, які працюють в системі дошкільної освіти, з міжнародною практикою у сфері якості дошкільної освіти.

Детальніше:

Вебінари серії, що відбулися дивіться за цим посиланням: https://bit.ly/3cLk0jS

 

You may also like