9 грудня, у понеділок, о 12.00 чекаємо вас на вебінар Оксани Придатко за темою: 

«Особливості роботи з підлітками, в тому числі з групами ризику»

Цей вебінар стане четвертим із серії вебінарів, що стосуються психоактивних речовин та особливостей консультування людей, які їх вживають та орієнтовані, передусім, на консультантів.

Питання вебінару:

• Типи підлітків груп ризику.
• Особливості підліткового віку та ризиків, щодо вживання наркотиків.
• Особливості та роль стилів виховання.
• Міфи  підлітків щодо наркотиків.
• Етапи розвитку залежності та особливості кожного етапу в консультуванні.
• Акцентуація характеру. Особливості  поведінки в контексті ризику вживання ПАР.
• Складності консультування та  шляхи подолання.
Автор і ведуча вебінарів – Оксана Придатко, психолог КМНЛ «Соціотерапія», психотерапевт Європейської асоціації психотерапевтів  (EAP), відповідальна за профілактичну та консультативну роботу з родичами та підлітками. Має 25-річний стаж роботи в галузі консультування, психотерапії та профілактики,  проведення  тематичних тренінгів для лікарів, психологів, соціальних працівників та консультантів. Член робочої групи з написання  Державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації, автор багатьох тренінгів та семінарів з питань залежностей, ведуча «Школи для консультантів з питань  хімічних залежностей» при Міському Центрі сім’ї та молоді м. Києва.
Тривалість вебінару – 1,5 години.
Мова вебінару – українська.
Участь – безкоштовно.
Щоб отримати посилання до перегляду вебінару  9 грудня – треба зареєструватися (але, якщо Ви вже реєструвалися на попередні вебінари серії, то отримаєте посилання автоматично):
https://bit.ly/33KQ8jl
Серія вебінарів проводиться в рамках проєкту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) реалізує разом із партнерами.
Photo by Blake Barlow on Unsplash

 

You may also like