7 червня об 11.00 відбудеться презентація попередніх результатів масштабного міжнародного дослідження, яке реалізовано за участі Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка.
Міжнародна конференція  «Сім’ї без кордонів в Україні та Молдові. Попередні висновки унікального дослідження транснаціональних сімей» збере представників громадських установ, наукових та неурядових організацій з Румунії, Молдови та України.

Команда міжнародного проєкту представить громадськості попередні висновки інноваційного дослідження, проведеного наприкінці 2021 – початку 2022 років трьома дослідницькими установами, координованих Центром вивчення транснаціональних сімей при Університеті Бабеша-Бойяї у місті Клуж-Напока, Румунія.

 

Спікери заходу:

Dr. Viorela Telegdi-Csetri / Віорела Телегді-Цетрі 

Dr. Áron Telegdi Csetri / Арон Telegdi-Csetri

Dr Mihaela Hărăguș / Міхаела Херагюш

Реєстрація на подію за цим посиланням:
Захід відбудеться в рамках проєкту CASTLE – «Діти поза увагою: Підтримка молдовських та українських транснаціональних родин, залучених до зовнішньої трудової міграції в країнах ЄС», що співфінансується Європейським союзом.
Захід у змішаному форматі організовується Університетом Бабеша-Бойяї у партнерстві з Фондом Terre des hommes в Румунії і пройде румунською мовою з синхронним перекладом англійською та українською мовами.
Джерело: https://childhub.org

You may also like