4 грудня, в середу, о 10.00 відбудеться третій вебінар Оксани Придако в рамках серії вебінарів для консультантів щодо психоактивних речовин та особливості консультування.
Тема вебінару:
«Особливості консультування і роботи з людьми, які вживають алкоголь, включаючи підлітків».
Від авторки вебінару – Оксани Придатко, психолога КМНЛ «Соціотерапія», психотерапевт Європейської асоціації психотерапевтів  (EAP): «Проблемне вживання, чи зловживання алкоголем, іноді, приносить більше шкоди і має більше наслідків для людини та оточення, ніж проблема залежності. Люди, що зловживають алкоголем мають певні особливості, та певні мотиви вживання. І для консультантів, що на практиці стикаються з цією категорією клієнтів, важливо розуміти як з ними спілкуватися, а головне, як можна допомогти зменшити вживання алкоголю, чи підштовхнути своєю консультацію до відмови». 
Питання вебінару:
• Структура втручань, в залежності від особливостей вживання алкоголю.
• Особливості  алкогольної залежності та дії алкоголю на організм.
• Міфи та хибні твердження щодо алкоголю та залежності.
• Особливості проведення короткострокових втручань.
• Бар’єри у спілкуванні та їх подолання.
• Загальна характеристика науково обґрунтованих підходів до лікування та реабілітації.
Якщо Ви не брали участь у вебінарах, та не реєструвалися – це можно зробити за цим посиланням:
Навчальні вебінари проводяться в рамках проекту «Підлітки без уваги: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) реалізує спільно з партнерами.
Photo by Marvin Meyer on Unsplash

Дивіться також:

 

You may also like