Громадська організація Батьківська ініціатива «ТЕРГО» проводить дослідження шкільного середовища серед учнів українських шкіл та запрошує взяти участь в опитуванні учнів з 13-ти років та випускників не раніше 2020-го року.

Інформація, зібрана за допомогою цього опитування буде використана у тому числі для адвокатування прав ЛГБТ+ учнівства та вчителів, допоможе підліткам заявити про себе і свої проблеми.

На підставі отриманих відповідей буде підготовлено детальний звіт, який буде у відкритому вигляді доступний на сайті організації і в соціальних мережах.

Участь в опитуванні абсолютно анонімна та добровільна. Там ніде не питають про ім’я та контакти.

Опитування включає питання про негативні висловлювання (гомофобні, щодо гендеру та гендерних проявів у школі, расистські та сексистські, про фізичні особливості а інше); про безпеку та цькування; успішність та плани на навчання.

Якщо вам некомфортно відповідати на будь-яке питання, то можна його пропустити.

 

Перше таке дослідження вже було проведене в 2017 році партнерами ініціативи – організацією «Точка Опори». З його результатами можна ознайомитись тут.

Після заповнення анкети буде надано список ресурсів і контактів, за якими можна зв’язатися, щоб поговорити про те, що турбує або отримати необхідну інформацію про місцеві організації, до яких можна звернутися або приєднатися.

Пройти опитування можна за посиланням.

 

 

 Для інформації:

ГО «ТЕРГО» з 2013 року працює з батьками і рідними ЛГБТ+ людей в Україні, а з 2016 року проводить тренінги з толерантності в українських школах, щоб зробити середні школи в нашій країні безпечними та комфортними для всіх учнів.

 

 

Додатково:

Брошюра «Ответы на непростые вопросы». Издание для сотрудников и совершеннолетних клиентов проектов по профилактике ВИЧ-инфекции и безопасному сексуальному поведению среди МСМ.

Брошюра «Мой ребёнок — другой». Ответы на вопросы родителей ЛГБТ-людей

Free2Ask: мобильное приложение для консультаций 14-16+

 

You may also like