Буклет «Подолання насильства щодо дитини: координація дій» розроблено в межах проекту, що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Уряду Сполучених Штатів Америки.

Інформація, яка міститься у цьому буклеті буде корисна спеціалістам, які працюють у напрямі попередження, реагування та подолання насильства щодо дітей.

У буклеті ви знайдете інформацію: про загальний алгоритм дій спеціаліста, до якого звернулась дитина, яка зазнала жорстокого поводження, зокрема домашнього насильства, або ж якому стало відомо про таку дитину. Також, перелік суб’єктів реагування на випадки насильства щодо дитини та особливості їхньої взаємодії відповідно до ключових нормативно-правових актів, що прямо чи опосередковано стосуються цієї проблематики, а саме постанов КМУ №658, №800, №866, №895, №896.

Буклет доступний для вільного використання. Завантажте його.

 

Авторки-упорядниці:

Бугаєць Тамара, тренерка, адвокатка, експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству щодо дітей.

Ковальова Олена, канд. юрид. наук, ст. наук. співроб.; професорка кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ.

Пашко Наталія, тренерка, психологиня Міського центру дитини Служби у справах дітей та сім’ї ВО КМР КМДА, спеціалістка по роботі з випадками насильства та проведення опитування дітей свідків/жертв насильства.

 

 

You may also like