18 грудня 2019 року відбувся четвертий вебінар Партнерства «Кожній дитині» у рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді».

Тема вебінару: «Центр надання соціальних послуг та діяльність фахівця із соціальної роботи у громаді».

Спікери вебінару:

 Зінаїда Кияниця, заступниця директора Партнерство «Кожній дитині»
 Ірина Віра, директорка КЗ «Центр надання соціальних послуг Білозірської сільської ради»

У вебінарі розглядаються такі питання:

 повноваження ОТГ щодо планування та організації надання соціальних послуг;
 створення та функціонування Центру надання соціальних послуг
 роль та завдання фахівців із соціальної роботи (ФСР)
 запровадження посад ФСР у громаді

Відеозапис вебінару: 

Додаткові матеріали: 

Проект “Положення про комунальну установу “Центр надання соціальних послуг” ________ міської/селищної/сільської ради об’єднаної територіальної громади” розроблений експертами Партнерства “Кожній дитині” у рамках проекту «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах», що був реалізований протягом 2018-2019 років компанією Oxford Policy Management (UK) та Партнерство «Кожній дитині» у межах Програми Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні» та фінансувався Європейським Союзом.

 

Читайте і дивіться також:

Інформація про серію вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»: запрошуємо до участі!

Третій вебінар «Механізми та технології організації роботи з питань соціального захисту населення в ОТГ» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

Другий вебінар «Повноваження ОТГ із питань забезпечення прав дитини та захисту дитини» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

Перший вебінар «Інтегровані соціальні послуги: концепція та юридичні аспекти» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

 

 

You may also like