Результати нового міжнародного звіту про дослідження HBSC – «Поведінка дітей шкільного віку по відношенню до здоров’я» представлені у вигляді додатку для мобільних пристроїв.

Додаток забезпечує легкий доступ до даних, які лежать в основі двох звітів з питань здоров’я і благополуччя в Європейському регіоні.

Додаток передбачає можливість пошуку по країнах і з широкого кола тем охорони здоров’я, а також забезпечує зв’язок з порталом ВООЗ за інформацією охорони здоров’я.

Завантажити в App Store

Завантажити в Google Play

 

Про дослідження:

Протягом більше 30 років дослідження HBSC є джерелом інформації про стан здоров’я і благополуччя, соціальних умовах і поведінці в контексті здоров’я 11-, 13- і 15-річних хлопчиків і дівчаток в 45 країнах.

Результати представляються Європейським регіональним бюро ВООЗ в одній з основних публікацій раз в чотири роки, і вони використовуються для інформування осіб, які формують політику, з питань здоров’я підлітків в рамках всього Європейського регіону.

Україна є учасником міжнародного дослідницького проекту «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) з 2001 року.

Науковий керівник проекту в Україні – О.М. Балакірєва, канд.соціол.наук, завідуюча відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», голова правління ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка»

На сьогодні в Україні проведено п’ять хвиль опитування (2002 р опитано 5267 чоловік; 2006 – 6535 чоловік 2010 – 10343 людини, 2014 року – 11390 осіб, 2018 – 13337 чоловік), що стало можливим за підтримки головного партнера – Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ ) в Україні.

HBSC-2018: «Соціальна обумовленість та показники здоров’я підлітків та молоді»

Джерело: https://www.euro.who.int

You may also like