Відтепер кожен в Україні може пройти діагностику на ВІЛ вдома.
Замовити безкоштовний оральний тест на ВІЛ стало можливо, скориставшись опцією «Хочу обстежитись» на сайті prozdorovia.in.ua 
Оральний тест на ВІЛ — одна з найновіших опцій у діагностиці захворювання. Він дуже простий у використанні, а результат можна отримати вже за 20 хвилин. Точність діагностики сягає  99 % за умови дотримання інструкції. Замовити такий тест можна з будь-якого регіону України. 
«Сьогодні досі майже кожен другий українець з ВІЛ не знає про свій статус. Обізнаність щодо стану свого здоров’я — головна запорука довгого життя. Ми хочемо, аби кожен українець подбав про власне здоров’я та здоров’я близьких. Саме заради цього ми розробили максимально зручний процес діагностики. Тепер подбати про здоров’я можна, буквально не виходячи з дому, — каже Христина Бродич, директорка Проекту USAID HealthLink – найбільшого в Україні проекту з тестування на ВІЛ. — Варто окремо додати, що дані нашого проекту показує високий відсоток виявлення серед чоловіків віком 35-50 років. Тож з 1 жовтня ми запустили інформаційну кампанію, мета якої — привернути увагу чоловіків до проблеми поширення ВІЛ-інфекції та перевірки свого здоров’я».
Тисність на посилання та дбайте про здоров’я на
Сайт запропонує користувачу пройти анкетування, аби дізнатись про власні ризики  інфікування на ВІЛ, та замовити тест додому або ж допоможе знайти найближчий пункт тестування у своєму місті.
Знімок екрана о 12.54.22

You may also like