Методичні рекомендації «Сучасні моделі надання медичної допомоги підліткам та молоді в різних клінічних ситуаціях»

Version
Download36
Stock
Total Files1
Size3.26 MB
Create Date23.03.2017
Last Updated23.03.2017

Дані Методичні рекомендації (МР) призначені для використання в роботі фахівців медичних установ, які надають допомогу підліткам та молоді, а саме лікарями загальної практики та сімейної медицини, педіатрами, дерматовенерологами, акушерами-гінекологами, терапевтами підлітковими та ін.

Мета методичних рекомендацій – надати можливість медичним працівникам задовольнити потреби підлітків щодо зазначених проблем більш ефективно.

Методичні рекомендації також містять вказівки по деяких проблемах, які не є характерними тільки для підлітків, але часто виникають у них (наприклад, інфекції, що передаються статевим шляхом), і висвітлюють особливості роботи з цими станами у підлітків.Для досягнення зазначеної мети пропонуються точні і покрокові рекомендації щодо безпосередньої роботи з підлітками на засадах довіри та спільного прийняття рішень щодо особистого здоров’я.

Методичні рекомендації адаптовано робочою групою Міністерства охорони здоров’я України відповідно до посібника “Adolescent Job Aid” розробленого та рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я. МР підготовлено за сприяння Фонду народонаселення ООН в Україні та Бюро ВООЗ в Україні та видаються в Україні вперше.


FileAction
Сучасні моделі надання медичної допомоги підліткам та молоді в різних клінічних ситуаціях  Download  

Download

You may also like