Вебінар «Найкращі практики роботи з підлітками груп ризику в Україні» відбувся 25 березня 2021 року в межах Міжнародного тижня здоров’я підлітків 2021.

Спікерка:

Ірина Нерубаєва  –  бакалавр соціальної роботи, магістр соціології, менеджер проектів Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) із 15 річним досвідом роботи у сфері громадського здоров’я та профілактики ВІЛ/СНІДу серед уразливих груп населення. Останні 3,5 роки Ірина координує проект «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» (фінансується Французькою міжнародною експертизою «Ініціатива 5%»), а також відповідає за компонент із захисту прав людини.

У вебінарі  надано огляд найцікавіших інтервенцій та напрацювань для підлітків груп ризику в Україні за останні 10 років. Особливу увагу приділено групі підлітків, які мають досвід вживання наркотиків.

Ви отримаєте посилання на практичні безкоштовні ресурси для покращення знань та навичок з ефективної роботи з підлітками. Крім того,  надані ресурси, які допоможуть не тільки фахівцям, але й батькам та самим підлітками у спілкуванні та порозумінні.  

Питання вебінару:

  • Які в Україні існують послуги для підлітків і яких послуг дуже не вистачає
  • Які є безкоштовні онлайн-курси, платформи, мобільні додатки та посібники для тих, хто хоче допомагати підліткам, а також для самих підлітків
  • Згадаємо про Конференцію для та про підлітків «Віртуально про реальне»

band1

 

Відеозапис вебінару:

 

Дивіться також на сторінці у Facebook  

Презентація до вебінару

Додатково:

Брошура «Тусуйся. Кохай. Тестуйся. Будь у тренді» (2021)

You may also like