Інфографіка «Булінг та кібербулінг у підлітковому середовищі» створена за новими даними, отриманими в результаті останніх хвиль опитувань в межах досліджень HBSC, ESPAD та опитувань U-Report (ЮНІСЕФ Україна).

Наявна доказова база ілюструє динаміку булінгу в Україні; участь у булінгу; частку підлітків, залучених до булінгу залежно від рівня матеріального стану роднини; учнівську молодь, яка була залучена до булінгу протягом останніх двох місяців, залежно від місця навчання; булінг у навчальному середовищі; кібербулінг; онлайн-залежності.

Інфографіка розроблена ЮНІСЕФ Україна.

Докладніше про дослідження за цими посиланнями:

HBSC-2018: «Соціальна обумовленість та показники здоров’я підлітків та молоді»

Міжнародний дослідницький проєкт «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) реалізується в Україні ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. 

ESPAD: «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотичних речовин» – 2019

Дослідження ESPAD провела ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Європейського моніторингового центру з наркотиків і наркоманії (EMCDDA).

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і дізнавайтесь новини  від Knowledge Center першими https://t.me/KnowledgeCenterUA

You may also like