INSPIRE – це комплекс технічних заходів, які можуть бути використані кожним, хто має намір боротися з насильством відносно дітей та підлітків – від урядів до окремих людей, від громадянського суспільства до приватного сектора.

Комплекс заходів включає в себе: ведення в дію і забезпечення виконання законів, норм і цінностей, безпечне довкілля, підтримку батьків і вихователів, підвищення доходу і поліпшення економічного становища, служб реагування і підтримки, освіту і життєві навички.

В основі комплексу стратегій INSPIRE лежить визнання права всіх дітей на захист від будь-яких форм насильства, закріпленого в Конвенції про права дитини. Крім того, цей комплекс орієнтований на боротьбу з масштабними і витратними наслідками для здоров’я та розвитку суспільства, які тягне за собою насильство щодо дітей. Він являє собою важливий засіб вирішення завдання 16.2 в переліку Цілей сталого розвитку, що закликає що закликає покласти край всім формам насильства щодо дітей, а також буде корисний для досягнення цілей 1, 3, 4, 5, 10, 11 і 16, що відносяться до питань бідності, медичної допомоги, освіти, гендерної рівності, безпечного середовища та правосуддя.

Ми можемо і зобов’язані запобігти насильству, захистити дітей і позитивним чином вплинути на широкий спектр медичних, соціальних і економічних проблем, з якими стикаються країни з низьким, середнім і високим рівнем доходів. Насильству щодо дітей можна запобігти, якщо світова спільнота буде діяти без зволікання, діяти розумно і діяти спільно. У комплексі стратегій представлені шляхи вирішення цього завдання, засновані на фактичних даних

 

You may also like