Проект «Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації» реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Відкритого Суспільства.

У 2019 році Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд Відкритого Суспільства підтримали реалізацію проекту «Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації», який спрямовано на дослідження ситуації з підготовки асистентів педагогів (вихователів та вчителів), які були б спроможні працювати в інклюзивному освітньому середовищі – середовищі, в якому можуть навчатися різні діти: діти з особливими освітніми потребами, діти-представники національних/етнічних меншин та ін. Діти, які у більшості міжнародних документів (ЮНЕСКО, Світовий Банк) відносяться до категорії дітей з особливими потребами.

Детальніше

У межах проекту «Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації» представляємо рубрику Ким Є і Ким не Є асистент вчителя, яка пропонує ознайомлення з досвідом різних країн, які реалізують практику – асистент вчителя.

Австралія        Велика Британія    Чехія     Канада      Сербія        Словаччина      Сполучені Штати Америки

 

Міжнародний досвід практики ромських асистентів

Міжнародний вебінар Підтримка вразливих груп дітей та їхніх родин – Високий пріоритет порядку денного негайного реагування на кризу COVID-19 // Італія, Німеччина, Бельгія, та Україна

Матеріали до теми

Австралія: підхід до визначення обов’язків асистента вчителя.

Асистент педагога у Словаччині.

Асистент вчителя у Сербії.

Асистент вчителя Сполучені Штати Америки.

Асистент вчителя Канада.

Асистент вчителя Сполучене Королівство Великої Британії.

Огляд ролі асистентів учителів у канадських школах.

Асистент учителя в інклюзивному класі.

Асистент педагога. Основні ролі та завдання.

Навчальний курс «Професійна діяльності асистента вчителя в інклюзивному класі»: стартує програма та методичний супровід

http://www.ussf.kiev.ua/

You may also like