«Як працювати з ЛГБТ.  Путівник для психологів та психотерапевтів» – це методичні рекомендації призначені для фахівців психологічної та соціальної сфери, які працюють із представниками ЛГБТ-спільноти та їхніми родичами. Рекомендації складаються з дев’яти змістових розділів, які вміщують сучасні наукові підходи та практичний досвід авторського колективу. У брошурі розглядаються основні напрямки, принципи та психотерапевтичні запити, з якими зустрічаються психологи та психотерапевти, працюючи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Авторська група:

Марина Діденко — кандидатка психологічних наук, психолог-практик, ст. викладачка кафедри психології та особистісного розвитку ДЗВО «УМО» НАПН України, тренерка з питань толерантності та недискримінації.

Олександр Дмитренко — психолог, сертифікований спеціаліст із групового психоаналізу та групової психоаналітичної терапії, сексолог, фахівець із психотерапії сексуальних дисгармоній.

Анна Козлова — фахівчиня-психологиня у сфері розслідування злочинів проти дітей, судова експертка, проєктна керівниця ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ».

Олеся Павловська — лікарка-психіатриня, психотерапевтична консультантка із когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії, емоційно-фокусованої терапії пар.

Ознайомитись та завантажити

Photo by Chris Johnson on Unsplash

You may also like