У четвер, 10 жовтня, о 12:00 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) презентує звіт

“Куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин серед підлітків, які навчаються: поширення й тенденції в Україні”.

 Результати опитування представлять:

  • Лотта Сильвандер, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні,
  • Сабріна Молінаро, міжнародний координатор проекту ESPAD (Італія),
  • Ольга Балакірєва, голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка.

Звіт розроблено за підсумками цьогорічного дослідження в рамках міжнародного проекту “Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин (ESPAD)”.

Результати опитування висвітлять, які шкідливі речовини найбільш уживані учнівською молоддю в Україні, наскільки доступні наркотики та засоби куріння (у тому числі електронні сигарети та кальяни) та які тенденції спостерігаються щодо шкідливих звичок підлітків. Крім того, дані дослідження розкриють теми рівня залежності молоді від соціальних мереж і комп’ютерних ігор та поширення булінгу у навчальних закладах.

Акредитація: Просимо підтвердити участь за телефоном (050) 312 96 79 або надіславши листа на адресу vreshetnik@unicef.org (Вікторія Решетник) до 19:00 9 жовтня

Початок: о 12:00

Місце проведення: ІА Укрінформ (вул. Б.Хмельницького, 8/16)

Про дослідження ESPAD: Міжнародний проект “Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин (ESPAD)” здійснюється за підтримки Європейського центру моніторингу наркотиків та наркоманії (EMCDDA) з 1995 року. Наразі дослідження охоплює понад 45 європейських країн, у тому числі Україну. Опитування проводиться кожні 4 роки. У 2019 році сьома хвиля опитування в Україні охопила 8509 респондентів (4108 хлопців і 4401 дівчат) віком 14–17 років, які є учнями сільських та міських закладів загальної середньої освіти, закладів професійної технічної освіти та закладів фахової передвищої освіти.

 

В Україні дослідження провела ГО “Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркоманії (EMCDDA).

Детальніше про проект можна дізнатися за посиланнями: http://www.espad.org/ (офіційний сайт проекту) та www.uisr.org.ua/espad (сайт ГО “Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка”.

 

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook.

You may also like