Курс для волонтерів «Як приручити емоційне вигорання?»

Інститут суспільних ініціатив спільно з психологинями розробили онлайн-курс з профілактики емоційного вигорання для волонтерів.

«Повномасштабна війна триває уже майже рік, сотні тисяч українців понад 11 місяців щодня допомагають військовим та вимушено переміщеним особам, які втратили домівки та тікають від активних бойових дій. І кожен з цих волонтерів має вичерпну кількість власних ресурсів, і якщо недостатньо турбуватись про себе та не відпочивати, одного дня трапиться емоційне вигорання. Ми підготували цей курс для тих, хто уже перейшов межу і «згорів», а також для тих, хто продовжує волонтерити та тих, хто працює з волонтерами» – кажуть розробники курсу.

Курс  триватиме 3 тижні, і складатиметься з 6 відео-лекцій. Окрім них, ви отримаєте домашні завдання та практики, які дозволять запустити процес рефлексії, виявити хворобливі та складні питання, впровадити нові стратегії життєдіяльності для профілактики емоційного вигоряння. Також наші психологині комунікуватимуть з вами в чаті та індивідуально для перевірки і аналізу домашніх завдань.

Цей курс створено спільно з Мариною Діденко, яка є PhD в галузі психології, психологинею-практиком з 12-річним досвідом, викладачкою університету і  експерткою з профілактики емоційного вигорання, і психологинею Анастасією Медко, яка понад 5 років працює з організацією Тбілісі-Шелтер (Грузія), як арт-терапевтка для правозахисників/ць, які проходять реабілітацію та профілактику вигорання.

Навчання проходитиме у закритому телеграм-каналі, де учасники та учасниці отримуватимуть завдання, відеолекції, що мотивують, звернення від психологинь в аудіо- та відео-форматі, а також список літератури, що рекомендується, художніх фільмів, подкастів. Цей чат стане місцем однодумців, які зможуть активно рефлексувати, обмінюватися враженнями, складнощами та підтримувати один одного.

Реєструйтесь на курс за посиланням.

You may also like