онлайн курс противодействие насилию в школахВпервые в странах Восточной Европы и Центральной Азии (ВЕЦА) состоится дистанционный курс по профилактике насилия в школе!

Завдяки спеціалістам з Білорусі з 31 жовтня до 4 грудня на Платформі EDU-HUB працівники навчальних закладів мають можливість підвищити свою кваліфікацію з питань профілактики насилля та напрацювати дієві заходи для оперативного реагування та попередження випадків насилля в навчальних заходах. Спеціалістам запропонують інструменти для проведення досліджень та обміну досвідом у своїх країнах.

Тривалість курсу – 72 академічні години. Учасники та участниці, які успішно закінчать курс, отримають сертифікат Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті.

Для участі необхідно до 31 жовтня 2016 року зареєструватись на платформі дистанційного навчання, пройшовши за посиланням: http://www.belau.info/moodle/login/signup.php

ПРОГРАМА КУРСУ «Сучасні підходи задля попередженя насилля та популяризації культури миру в навчальних закладах»

1. Вступ до курсу.

Вебінар, форум-знайомство, практичне завдання, вхідне тестування рівня знань по темі курсу.

2. Феномен насилля в навчальних закладах.

На другому тижні учасники та учасниці розберуться у видах та формах насилля в навчальних закладах. Крім того, буде детально розглянуто особистісні, сімейні, соціальні, ситуаційні фактори насилля в навчальних закладах.

3. Реагування на випадки насилля та його наслідки.

На третьому тижні учасники та учасниці дізнаються про законодавчі засади регулювання проблеми насилля, регламенти навчальних закладів, розмірковуватимуть над питаннями наслідків насилля для постраждалих, свідків, насильників та навчального закладу в цілому.

4. Партнерськ мережа з протидії, виявлення та реагуровання на випадки насилля в навчальному закладі.

На четвертому тижні учасники та учасниці дізнаються про можливості та приклади партнерства навчальних закладів щодо створення позитивного клімату у колективі.

5. Популяризація культуры миру в начальних закладах.

Для участі в курсі необхідно до 31 жовтня 2016 року зареєструватись на платформі дистанційного навчання, за посиланням: http://www.belau.info/moodle/login/signup.php

Курс буде проходити з 31 жовтня по 4 грудня 2016 року (5 тижнів) на Платформі дистанційного навчання EDU-HUB за адресою: www.belau.info/moodle
За основу курса взято посібник ЮНЕСКО «Предотвращение насилия в образовательных учреждениях», виданий у 2015 році за підсумками роботи групи міжнародних експертів з країн Східної Європи та Центральної Азії.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Віталій Ніконович, керівник EDU-HUB, куратор курсу:
телефон: +375 29 869 39 21 (Viber, Whats App, Telegram, Signal),
электронная почта: vnikanovich@belau.info
Skype: v_n_n_v

Подробиці у прес-релізі курсу.

You may also like