Знімок екрана о 12.51.49

«Мій герой – це ти» – це книга, написана для дітей зі всього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.

 

Книгу «Мій герой – це ти» слід читати батькам, піклувальникам чи вчителям дитині або невеликій групі дітей. Дітям не рекомендовано читати цю книгу самостійно без підтримки батьків, піклувальників чи вчителів. 

 

 

 

 

На інших мовах

Цю книгу було створено в межах проекту Референтною групою Міжвідомчого постійного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації (РГ МПК із ПЗПСП).

Проект впроваджувався за підтримки міжнародних, регіональних та національних експертів з організацій-учасниць РГ МПК із ПЗПСП, а також батьків, піклувальників, вчителів та дітей із 104 країн.

Міжнародний опитувальник було розіслано арабською, англійською, італійською, французькою та іспанською мовами з метою проведення оцінки потреб дітей щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки під час спалаху COVID-19.

Тематичну схему, яка використана в цій історії, було розроблено на основі результатів опитування. Книгу було використано як розповідь історії дітям у деяких країнах, уражених коронавірусом COVID-19. Після отримання зворотного зв’язку від дітей, батьків та піклувальників історію переглянули та оновили.

Понад 1 700 дітей, батьків, піклувальників та вчителів зі всього світу присвятили час тому, щоб поділитися з нами своїм досвідом боротьби з пандемією COVID-19. Висловлюємо величезну подяку цим дітям, їхнім батькам, піклувальникам та вчителям за заповнення опитувальника та вплив на процес розробки історії. Цю історію було створено для дітей та дітьми всього світу.

РГ МПК із ПЗПСП висловлює вдячність Хелен Патук за написання тексту історії та створення ілюстрацій до книги.

Джерело: https://interagencystandingcommittee.org

 

You may also like