Як живеться молоді на карантині? Над таким питанням замислилась команада U-Report Ukraine разом із відділом здоров’я ЮНІСЕФ і запропонувала молоді поділитись особливостями сучасного буття.

Відповіді надали 7 629 молодих людей віком 14-24 років.

Тож,  чесно дотримуються карантинного режиму 71,2 % молоді, а 1,8% зазначають, що не дотримуються його.

56,6% дотримуються карантину через турботу про здоров’я своє та інших; 26,3% вважають карантин необхідним заходом та дотримуться правил як законослухняні.

Для 1,3% молодих людей, як вони зазначили, нічого не змінилось з настанням карантину, бо  вели таке життя і до цього – працювали віддалено і карантин нічого не змінив.

Інфографіка 1.

2020_April_Youth in Quarantine

 

На питання: «Чому дотримуєтеся карантину?» респонденти дали такі відповіді:

Знімок екрана о 17.32.55 «Тому що зараз потрібно об’єднатися в наших зусиллях заради інших, особливо старших людей і медиків».

«Не хочу наражати на небезпеку себе, своїх рідних. Єдина вакцина зараз – це самоізоляція».

«Бо це важливо для стримування розповсюдження вірусу. Коли ми дотримуємося карантинного режиму, ми зменшуємо кількість одночасно хворих людей, це зменшує натиск на систему охорони здоров’я і вона, в свою чергу, дає шанс одужати, тим хто захворів».

Найбільший психологічний дискомфорт під час карантину – зазначає молодь –  спричиняє: обмежена свобода пересування та подорожей. Так відповіли – 38,2%. Постійно знаходитися у чотирьох стінах не подобається 19,4% молоді; а спілкування з близькими у режимі 24/7 дискомфортно для 17,1%. Відповідь «Багато негативних новин та інформаційний тиск» як причину дискомфорту під час карантину зазначили 25,7% опитаних молодих людей.

Серед тих, хто не дотримується карантину, 52,8% поступають так через роботу, а 8,3% переважно через небажання сидіти вдома.

Інфографіка 2.

2020_April_Youth in Quarantine_1

 

Приєднатись до опитувань U-Report Ukraine можна тут.

 

 

Фото: Unsplash

You may also like