Навчальний онлайн-курс «Тестування підлітків на ВІЛ: навчальні матеріали для фахівців по роботі з підлітками».

Завершено роботу з онлайн-версією курсу «Тестування підлітків на ВІЛ: навчальні матеріали для фахівців по роботі з підлітками». За допомогою онлайн-курсу кожен може як навчатися самостійно, так і організовувати та відстежувати навчання своїх підлеглих.

Поетапне поведінкове консультування – перевірений метод зменшення масштабів ризикованої поведінки, особливо, серед підлітків. Ця методика призводить до стійких результатів зміни в поведінці підлітка, оскільки враховує чинники, що визначають поведінку кожного з них. Даний курс допоможе дізнатися, як застосовувати цю методику поетапно.

Навчальний курс створено на базі Інтегрованої комп’ютерної системи адаптації та тренінгу (ІКСАТ), розроблену Департаментом дитячого і підліткового здоров’я Всесвітньої організації охорони здоров’я (Department of Child and Adolescent Health and Development of the World Health Organization (WHO-CAH)), Женева, Швейцарія спільно з Фондом сталого розвитку «Новартіс» (Novartis Foundation for Sustainable Development (NFSD)), Базель, Швейцарія як інноваційну прикладну програму для підтримки реалізації стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ з комплексного ведення хвороб дитячого віку.

Даний навчальний модуль програми ІКСАТ адаптовано ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» за технічної підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Онлайн-курс «Тестування підлітків на ВІЛ: навчальні матеріали для фахівців по роботі з підлітками» є доступним за посиланням: http://icattua.ddns.net:90/icatt/

You may also like