Навчальний посібник «Здорові та безпечні відносини – запобігання насильству при побаченнях підлітків» передбачено для навчання 13-18-річних молодих людей, його завданням є запобігання насильству, трапляється в стосунках пари підлітків.

Навчальний посібник сприяє усвідомленню молодими людьми статевих стереотипів, насильства при побаченнях, способів поведінки, які допомагають вирішувати проблеми, можливостей отримати кон- сультацію і допомогу. Однозначну посил навчального посібника полягає в тому, що насильство в відно шениях пари молодих людей неприпустимо.

Навчальний посібник доповнено посібником для вчителя, в якому наведені допоміжні матеріали для проведення уроків.

Подивитись та завантажити.

В основу навчального посібника покладено навчальна програма Великобританії «Expect Respect: A Toolkit for addressing Teenage Relationship Abuse» 1, яка була розроблена організацією Women’s Aid Federation of England2 в 2010 році для кампанії «Це неналежна експлуатація!» (По-англійськи «This is Abuse!» 3). В рамках проекту Естонського союзу сексуального здоров’я і Товариства людинознавства матеріал був адаптований для використання в школах Естонії відповідно до державної програми навчання.

Авторами уроків 1-6 є Деніз Хардінг і Кейт Хампрейз, переклад на естонську мову адаптували і доповнили Кай Парт і Мерике Кулл.

До навчального посібника доданий присвячений сексуальному насильству урок 7, авторами якого є Кай Парт і Меріке Кулл. Проект фінансувався Міністерством внутішніх справ.
Навчальний посібник складено для проведення уроків в рамках навчальної програми III ступеня навчання в школі і в гімназії, але може використовуватися і в інших організаціях по роботі з молоддю (наприклад, в молодіжних консультаційних центрах).

 

You may also like