2 червня 2021 року  за ініціативою Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та за підтримки Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті відбулась Онлайн-конференція  «Загальношкільний підхід  до попередження насильства в закладах освіти: інструменти та практики».

photo_0602.001

Теми, які були розглянуті під час Конференції:

  • Попередження насильства та булінгу щодо дітей: поступ України
  • Загальношкільний підхід: досвід застосування Посібника «Попередження насильства в закладах освіти»закладами освіти – результати та виклики
  • Кроки для профілактики насильства у закладах освіти
  • Актуальні питання та відповіді.

Доповідачами Конференції стали:

Ірина Скорбун, координаторка проєкту «Діємо для здоров’я», консультантка ЮНЕСКО

Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, кандидат педагогічних наук

Оксана Савицька, Державний експерт з питань дошкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України

Тетяна Слободян, координаторка проектів Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», консультантка ЮНЕСКО

Юрій Кіцул, заступник начальника управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, підполковник поліції, кандидат юридичних наук

Йордана Лесів, директор Ямницького ліцею Ямницькоі територіальної громади Івано-Франківської області

Олена  Навожко, заступник директора за навчально-виховної роботи КЗ «Турбівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області»

Галина Дмитрів, методист лабораторії управління та організації освіти КВНЗ «Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Анна Поліщук, методист НМЦ «Професійного розвитку, охорони праці та виховної роботи» Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти.

Катерина Муліка, методист навчально-методичного кабінету психологічної служби Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

 

 

Відеозапис Конференції «Загальношкільний підхід  до попередження насильства в закладах освіти: інструменти та практики» можна переглянути за посиланням.

Корисні лінки з теми від спікерів:

Онлайн-курс: «Безпечна та дружня до дитині школа»

Корисні посилання щодо теми антибулінгу

Протидія булінгу

10 кроків для реалізації Концепції «Безпечна і дружня до дитині школа» – рекомендації МОН

 

 

Презентація доступна за посиланням.

 

Посібник «Попередження насильства в закладах освіти: методичний посібник для педагогічних працівників» можна завантажити на сайті Фонду або на сайті МОН.

You may also like