Новий звіт «В центрі уваги здоров’я та благополуччя підлітків. Результати дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) у 2017/2018 рр. в Європі та Канаді» («Spotlight on adolescent health and well-being. Findings from the 2017/2018 Health Behaviour in School-aged Children (HBSC) survey in Europe and Canada») в рамках міжнародного дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (Health Behaviour in School-aged Children (HBSC)) був представлений для спеціалістів та громадськості 19 травня 2020 року Регіональним бюро ВООЗ в Європі.

В Україні презентація міжнародного звіту «В центрі уваги здоров’я та благополуччя підлітків. Результати дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (HBSC) у 2017/2018 рр. в Європі та Канаді» відбулася в режимі вебінару також 19 травня 2020 року.

Звіт в контексті національних даних представили:

Ольга Балакірєва – головний дослідник дослідження HBSC в Україні, кандидат соціологічних наук, голова правління ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка».

Мартін Вебер – керівник програми з питань охорони здоров’я дітей і підлітків Європейського регіонального бюро ВООЗ

Владислав Збанацький – заступник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Олена Сакович – керівник сектору освіти та молоді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Тетяна Бондар – директор ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка»

Дарина Павлова – завідувач відділом моніторингу та оцінки соціальних проектів ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка»

 Відеозапис вебінару:

 

You may also like