Cексуальне насильство — це найбільш замовчуваний та стигматизований вид насильства. Якщо ви працюєте з дітьми, важливо знати як можна захистити дітей від сексуального насильства та правильно реагувати у випадку його виявлення.

Ресурсний Центр Недержавних Організацій запрошує представників НДО взяти участь у безкоштовному онлайн-тренінгу на тему “Протидія сексуальному насильству над дітьми в Україні”.

Тренінги проводяться NGO Resource Center за підтримки World Childhood Foundation в рамках проекту “Розвиток можливостей щодо подолання сексуального насильства над дітьми в Україні”

Фокус  тренінгу — нульова толерантність до сексуального насильства над дітьми.

Мета тренінгу — визначити, що таке сексуальне насильство щодо дітей, його причини та наслідки, а також зрозуміти механізми запобігання, виявлення та реагування на сексуальне насильство. Тривалість тренінгу: 2 дні по 3 години щодня.

Реєстраційна форма:

https://forms.gle/nHxN22S5p28uzASD9

Після заповнення реєстраційної форми, ви отримаєте лист-підтвердження з точним часом, датою, програмою тренінгу та посиланням на Zoom.

Дати найближчих тренінгів:

12-13 травня (щодня з 15:00 по 18:00)

18-19 травня (щодня з 15:00 по 18:00)

25-26 травня (щодня з 15:00 по 18:00)

Запитання можна надсилати за цією адресою: oginchuk@ngorc.org.ua

 

Дивіться додатково:

Буклет “Тож це сексуальне розбещення?”

Буклет «Подолання сексуального насильства щодо дитини: координація дій»

Буклет “Індикатори фізичного, сексуального, психологічного насильства щодо дитини, а також нехтування потребами дитини”

INSPIRE: cім стратегій з ліквідації насильства щодо дітей (2017)

Найважливіше про виховання дитини без насильства: брошура для батьків про виховання дітей від 3 до 18 років (російською)

You may also like