Ресурсний Центр Недержавних Організацій відновлює базові тренінги з протидії сексуальному насильству над дітьми в Україні і запрошує представників НДО взяти участь у безкоштовному тренінгу онлайн у зручну дату. 

Обрати дату 13 або 20 жовтня можна у формі реєстрації за посиланням https://forms.gle/pvv5cG5UyPwH1gxa9

Фокус тренінгу — нульова толерантність до сексуального насильства над дітьми.

Мета — ознайомитись з визначенням сексуального насильства над дітьми, розглянути сексуальне насильство над дітьми в контексті війни в Україні, визначити індикатори та наслідки сексуального насильства, а також зрозуміти механізми запобігання, виявлення та реагування на сексуальне насильство у гуманітарному контексті.
Нагадуємо, що фокус цього тренінгу — нульова толерантність до сексуального насильства над дітьми.
На тренінгу ви зможете ознайомитись з визначенням сексуального насильства над дітьми, розглянути сексуальне насильство над дітьми в контексті війни в Україні, визначити індикатори та наслідки сексуального насильства, а також зрозуміти механізми запобігання, виявлення та реагування на сексуальне насильство у гуманітарному контексті.
Організатори зазанчають, що кожному працівнику громадського сектору необхідно знати як безпечно реагувати, якщо дитина розповідає про сексуальне насильство, яке з нею відбулося, та як бути безпечним дорослим.

You may also like