OutcomesX, ресурс, що надає можливість некомерційним організаціям залучати кошти для реалізації власних програм, оголосив про початок роботи в Україні Ярмарку соціальних результатів та створення першого Ярмарку в інтересах дітей України.

З метою розказати про особливості проєкту, умови та деталі подання на відповідне фінансування, OutcomesX разом із партнерами організовує  інформаційний вебінар.

Вебінар відбудеться 3 жовтня о 16.00

Запланована тривалість вебінару 2,5 години.

Для участі треба зареєструватися за посиланнямhttps://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYlcemorjsoGNLvv_vxvp3psXEW2Gmjbb8U

Після реєстрації на зазначений імейл ви отримаєте підтвердження з інформацією про те, як приєднатися до вебінару.

Метою OutcomesX, в партнерстві з Impact Genome Registry є прагення надати провідну роль у відповіді на гуманітарну кризу у власній країні саме українським організаціям та можливість продемонструвати світові власний потенціал для надання дітям якісних послуг усередині країни.

Тому вони запрошують до співпраці некомерційні організації та соціальні підприємства, які надають критичні послуги дітям, що найбільше постраждали від війни.

«Незважаючи на надзвичайно велику гуманітарну допомогу українцям, яку надає світова спільнота перед обличчям війни, переважна більшість зібраних благодійних коштів витрачається за межами України. Саме тому ми раді стати частиною рішення, яке дозволить українському громадянському суспільству ефективніше реагувати на надзвичайно складні потреби дітей, які залишаються в країні» – сказала Філліс Курляндер Костанза (Phyllis Kurlander Costanza), President of OutcomesX.

Ярмарок соціальних результатів створено таким чином, що фінансування отримують некомерційні організації, які демонструють конкретні соціальні результати, а не ті, які є кращими фандрейзерами.
Таким чином  ця інноваційна модель фінансування соціальних програм ліквідує потребу у складних процедурах, що супроводжують процес отримання гранту, великих витрат на фандрейзинг та обтяжливій і надмірній звітності. А це в свою чергу дає змогу навіть невеликим некомерційним організаціям впроваджувати найефективніші соціальні інтервенції, відповідно до контексту їх програми, та досягати кращих результатів.

У першій угоді Ярмарку соціальних результатів може взяти участь будь-яка українська некомерційна організація або соціальне підприємство, що наразі працює на території України (окрім тимчасово окупованих територій), завантаживши свій звіт про результати на: www.outcomesx.com

Для того, щоб взяти участь в угоді, соціальні програми зацікавлених організацій повинні мати історію досягнення результатів в одному або обох наступних напрямах:

  • Покращення психічного стану дітей
  • Підвищення академічної успішності

Після реєстрації звітів, OutcomesX та Фонд UBS Optimus ознайомляться з ними та визначать ті програми, що найкраще підходять під цілі гранту та отримають фінансування.

Про вебінар:

  • В ході вебінару організатори розкажуть  як пройти процес реєстрації, щоб взяти участь у конкурсі.
  • На практичній сесії буде розглянуто як завантажувати дані в систему, а також подані успішні приклади проєктів.
  • Всім учасникам вебінару буде надіслано Інформаційний комплект для українських організацій громадянського суспільства, які хочуть взяти участь у першій в світі угоді Ярмарку соціальних результатів. Інформаційний комплект містить загальну інформацію, інструкції та відповіді на поширені запитання.

Партнери проєкту:

Impact Genome Registry – провідний світовий реєстр, в якому зареєстровано понад 2 мільйона соціальних проектів. Використання цього реєстру дозволить українським некомерційним організаціям публікувати інформацію про результати своїх попередніх проектів та потреби у фінансуванні, виходячи з цього покупці соціальних результатів, які присутні на платформі, будуть обирати для себе партнерів.

Фонд UBS Optimus –  перший покупець соціальних результатів, що спрямував для цієї мети щонайменше 2 мільйони доларів.

Майя Зісвайлер (Maya Ziswiler), виконавчий директор Фонду UBS Optimus: «Фонд UBS Optimus із задоволенням бере участь у першій угоді на Ярмарку соціальних результатів для придбання результатів, спрямованих на покращення психічного здоров’я та результатів навчання для українських дітей».

Більше інформації можна отримати на www.outcomesx.com 

Контактна особа в Україні – Дмитро Коник – dmytrokonyk@gmail.com

Питання щодо вебінару направляйте, будь ласка, на цей email: info@outcomesx.com

 

Photo by unsplash.com

You may also like