23 грудня відбувся п’ятий вебінар Партнерства «Кожній дитині» на тему «Соціальна робота у США: ліцензування соціальних працівників» серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ».

Спікерка вебінару:
Марія Ростальна, Директор з програм, “PATH” Каліфорнія, Магістр державного управління Каліфорнійського державного Університету, Ліцензований соціальній працівник, Психотерапевт (Каліфорнія, США)
Під час вебінару були розглянуті такі питання:
  • загальний огляд системи соціальної роботи в США
  • професія “Соціальний працівник” в США
  • ліцензованій соціальній працівник: вимоги, можливості та шлях до ліцензії
  • стандарт соціальної послуги та контроль за якістю соціальних послуг
  • джерела фінансування соціальних послуг
  • стандарт ведення випадку
  • добровільні та обов’язкові послуги
  • престижність професії, сфери працевлаштування та приватна практика

Відеозапис вебінару: 

Серія вебінарів проводиться у рамках Проект “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”, що впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україн (UNICEF Ukraine) та Консорціумом організацій на чолі з Українська мережа за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew у 12 громадах Донецької та Луганської областей.

 
Мета проекту – підтримати створення стабільної системи соціальних послуг у громаді, яка буде виявляти ризики та своєчасно на них реагувати, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання послуг та тим самим наблизити їх до отримувачів. Партнерами у реалізації проекту є: Маріупольська Спілка Молоді, Надія і житло для дітей, Partnership for Every Child / Кожній дитині, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО “Соціальна Синергія”.
Серія продовжиться у лютому 2020 року. 
Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням http://bit.ly/SpilnoWebinar.
Учасникам, які вже зареєструвалися на тематичну серію вебінарів під час попередніх вебінарів, реєструватися не потрібно.
Якщо у Вас є запитання чи конкретні ситуації для розгляду – будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу проекту spilno@p4ec.org.ua.

Читайте також:

Інформація про серію вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»: запрошуємо до участі!

Четвертий вебінар «Центр надання соціальних послуг та діяльність фахівця із соціальної роботи у громаді» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

Третій вебінар «Механізми та технології організації роботи з питань соціального захисту населення в ОТГ» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

Другий вебінар «Повноваження ОТГ із питань забезпечення прав дитини та захисту дитини» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

Перший вебінар «Інтегровані соціальні послуги: концепція та юридичні аспекти» із серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ»

 

You may also like