Модель «Впровадження силами рівних» (ВСР) (переклад з англ. Терміна Peer Driven Intervention) була розроблена соціологами Р. Бродхедом (Університет Коннектикуту) і Д. Хекаторном (Університет Корнелла) як одна з форм профілактики ВІЛ.
Модель базується на використанні методу «снігової кулі» і принципу «рівний рівному». Перших клієнтів відбирають соціальні працівники і навчають їх, як залучати в проект нових клієнтів зі свого соціального оточення, які не потрапляли раніше в поле зір співробітників НУО.

План вебінару:

  • Історія моделі PDI.

  • Досвід України у проведенні даної моделі профілактики для різних вразливих груп населення.

  • Досвід Києва у проведенні PDI для підлітків груп ризику.

  • Основні результати дослідження в Києві. Складнощі впровадження даної моделі для підлітків в реаліях українського законодавства.

  • Історії успіху підлітків по закінченню проекту.

Спікер: Лучинська Ольга Віталіївна. Лікар – психолог II категорії, психотерапевт, аспірант кафедри соціальної і гуманітарної політики в Національній академії державного управління. Досвід роботи в ВІЛ – сервісі більше 6 років, працювала медичним психологом в кабінеті довіри в Київському міському центрі СНІДу, Національний тренер з питань ВІЛ / СНІДу, ДКТ. Співпрацює з такими організаціями як ЮНІСЕФ, GIZ, RESPOND, USAID та ін. Має 2-х річний досвід роботи в організації “СОС – дитячі містечка” на посаді психолога і соц.робітника, працювала в МДК при ЦСССМ м.Києва з дітьми вулиць, СІН, РКС. Сертифікована в роботі з швидкими тестами з ВІЛ, консультування та тестування на ВІЛ, тренінговій роботі.

You may also like