У сучасному світі через вплив несприятливих умов соціалізації дітей таких як домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми, медіанасильство, та інше все більшого прояву має деструктивна поведінка, особливо серед підлітків.
Водночас, важливо пам’ятати, що часто деструктивна поведінка дитини є відповіддю на ті складні обставини життя, в яких вона опинилася та зростає, криком про допомогу, про потребу у розумінні, підтримці, безпеці, захисті.
Ігнорування або несвоєчасне виявлення дорослими ознак деструктивної поведінки у підлітків часто призводить до заподіяння ними фізичної, психологічної шкоди собі та/або оточуючим.
Навчально-методичний посібник «Профілактика деструктивної поведінки підлітків», створений у науковій колаборації фахівців, саме має допомогти вирішенню цієї проблеми.
Презентація посібника відбудеться 22 травня о 10.00 (за київським часом).
Для участі запрошуються педагогічні працівники, зокрема класні керівники, практичні психологи, соціальні педагоги, викладачі та студенти закладів вищої освіти, ювенальні поліцейські, шкільні офіцери поліції, представники зацікавлених державних та громадських організацій.
Посилання на захід:

https://us02web.zoom.us/j/84667246691?pwd=VFJQTXVQMmt2b1hUQm5BcmZqRjFiZz09

Ідентифікатор конференції: 846 6724 6691

Код доступа: STrW^G7#

У разі, якщо Ви бажаєте за результатами участі отримати посібник, обов’язково зареєструйтесь.

Модератор заходу: Вадим Лютий, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, керівник наукової теми кафедри «Соціалізація вразливих груп населення в контексті розвитку територіальних громад в Україні», к. пед. наук, доцент.

Видання посібника стало можливим у межах проєкту «Попередження і подолання насильства щодо дітей та підтримка реформи системи правосуддя для дітей», що реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

You may also like