Проєктом «Молодь за демократію в Україні» перекладена серія публікацій «Знак якості Ради Європи для молодіжних центрів» – огляд стандартів якості для молодіжних центрів.
Процес упровадження Знака якості Ради Європи для молодіжних центрів було запущено понад десять років тому. Центри-учасники намагаються досягнути розуміння в тому, що вони собою являють, що мають забезпечити та яким є їхній потенційний вплив на суспільство.
Українською мовою серія публікацій «Знак якості Ради Європи для молодіжних центрів» перекладена у координації з Міністерством молоді та спорту України у межах підготовки реалізації другого компоненту проєкту «Перезавантаження молодіжної роботи та молодіжних центрів».
Посібник «Знак якості Ради Європи для молодіжних центрів. Добра практика в молодіжних центрах» містить конкретні приклади успішної практики, застосованої в молодіжних центрах зі Знаком якості, що ілюструє, як центр може ефективно дотримуватися стандартів якості.
Посібник «Знак якості Ради Європи для молодіжних центрів. Роль цінність і вплив молодіжних центрів» містить детальну інформацію про функцію молодіжних центрів і їхній потенційний внесок у молодіжну роботу та політику.
Посібник «Знак якості Ради Європи для молодіжних центрів. Управління якістю в молодіжних центрах» розповідає про спільний для молодіжних центрів зі Знаком якості підхід до якості, управління якістю та звітування. Також запропоновано інструменти, як-от навідні запитання, контрольні списки й сітки оцінювання.
Проєкт «Молодь за демократію в Україні» реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки та ґрунтується на попередньому досвіді та продуктивній двосторонній співпраці молодіжного сектору Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України. Метою Проєкту є сприяння посиленню участі молоді й громадської активності як в селах, так і в містах України (зокрема молодих людей з інвалідністю, молоді з числа меншин, а також молодих мігрантів, біженців і внутрішньо переміщених осіб), шляхом розвитку спроможності зацікавлених сторін молодіжної політики та підвищення якості молодіжної політики й роботи з молоддю згідно зі стандартами Ради Європи.
Дивіться додатково:

You may also like