Курс «Травматичний досвід і ПТСР: інструментарій для психотерапевта» Prometheus призначений для українських фахівчинь та фахівців у галузі психологічної допомоги, практикуючих психотерапевтів, інших працівників та працівниць галузі психічного здоров’я, які планують працювати з травматичним досвідом клієнтів або прагнуть підвищити свою кваліфікацію в цьому напрямку.

Матеріали онлайн-курсу розглядають актуальну для нашої країни проблему психологічної допомоги особам, які зазнали впливу травматичних подій. Описано основні психотерапевтичні підходи до роботи з клієнт(к)ами з таким досвідом, розглянуто доказові методи консультування, що стануть корисними на практиці.

Важливо: онлайн-навчання не є комплексною програмою психотерапевтичної підготовки, а отже, потребує додаткового відпрацювання практичних інструментів і професійної сертифікації офлайн.

При цьому знайомство з матеріалами саме цього курсу стане грунтовною теоретичною базою для подальшого вдосконалення психотерапевтичних навичок.

Програма курсу:

  • Модуль 1. Підходи до розуміння поняття травми, травматичного досвіду, основи нейробіології
  • Модуль 2. Діагностика психологічних розладів, пов’язаних з травмами
  • Модуль 3. Доказові методи терапії при роботі з клієнтами з травмуючим досвідом
  • Модуль 4. Практична психологічна допомога особам, які пережили травматичний досвід

Курс розроблено при співпраці з кафедрою клінічної психології Факультету наук про здоров’я «Українського Католицького Університету», м.Львів.

Джерело: https://courses.prometheus.org.ua/

Photo by Unsplash

You may also like