З метою забезпечення додержання конституційних прав та свобод дитини, гарантій з охорони дитинства, реалізації прав дітей на освіту, безпечне для життя і здоров’я освітнє середовище, збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 25 травня, схвалив Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі та постановив Кабінету Міністрів України щорічно затверджувати план заходів з реалізації Національної стратегії.

Текст Національної стратегії містить Загальні положення, а також опис сучасного стану розбудови безпечного і здорового освітнього середовища та проблем, які потребують вирішення. Для акцентування важливості розбудови такого середовища використані дані соціологічного дослідження в межах міжнародного проєкту HBSC – «Соціальна обумовленість і показники здоров’я підлітків та молоді», проведеного Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександа Яременка за підтримки ЮНІСЕФ.

Третій розділ – Мета, стратегічні цілі та основні завдання Національної стратегії описує принципи Стратегії, цілі та завдання. Четверий розділ містить очікувані результати реалізації Національної стратегії. Реалізувати Національну стратегію передбачається протягом 2020 – 2024 років. Реалізація Національної стратегії здійснюватиметься за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Повний текст Указу дивіться за цим посиланням.

Також можна скачати за цим.

Джерело: https://www.president.gov.ua

Фото: Unsplash

You may also like