Серія вебінарів проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», яка стартувала в грудні 2019 року і була розрахована на 10 вебінарів – завершилась. Останній вебінар відбувся 27 квітня.

Вебінари були організовані Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за технічної підтримки онлайн-платформи «Центр Знань» (Knowledge Center) для підвищення обізнаності педагогічних працівників, які працюють в системі дошкільної освіти з міжнародною практикою у сфері якості дошкільної освіти.

Для участі у серії вебінарів зареєструвались більше 1400 учасників, а записи вебінарів на каналі в YouTube вже подивились майже 8500 разів.

Далі зібрали посилання на всі вебінари в одну публікацію для зручності. Записи вебінарів розміщені разом із презентаціями авторів та додатковими посиланнями.

Перший вебінар

«Перспективні форми дошкільної освіти в контексті дружності до дитини та ефективності використання бюджетних коштів в Україні».

Автори: Наталія Датченко  координаторка проєктів у сфері захисту дитини Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.  Оксана Корнєєва – кандидат педагогічних наук, завідуюча закладом дошкільної освіти № 31 «Мир» м. Костянтинівка, Донецької області.

Другий вебінар

«Законодавство України в сфері дошкільної освіти»

Авторка: Нерянова Світлана Іванівна – начальник відділу дошкільної освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства науки і освіти України.

Третій вебінар 

«Європейська система якості освіти: дослідження і практика»,

Авторка: Наталія Софій – перший заступник директора Українського інституту розвитку освіти, канд. пед. наук.

Четвертий вебінар

«Середовище, що належить дітям».

Авторка:  Інна Горбенко  – тренер-консультант Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», співзасновниця «Саду можливостей «Щастя Кідс».

П’ятий вебінар

«Специфіка процесу формування у дітей навичок, орієнтованих на сталий розвиток»

Авторка: Гавриш Наталія Василівна –  доктор педагогічних наук, професор.

Шостий вебінар

«Лідерство в дошкільному дитинстві: чи варто виховувати лідерство змалку?» 

Авторка: Гавриш Наталія Василівна –  доктор педагогічних наук, професор.

Сьомий вебінар

«Убезпечені батьки = у безпеці діти»

Авторка: Олена Нагула, кандидат психологічних наук,  дитячий психотерапевт.

Восьмий вебінар

«Як говорити з дітьми про коронавірус»

Авторка: Ольга Косенчук, начальник відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти», кандидат педагогічних наук.

Дев’ятий вебінар

«Як і чим зайняти дитину під час карантину?»

Авторка: Інна Горбенко, співзасновник, директор з інноваційної діяльності закладу дошкільної освіти «Щастя Кідс», психолог, кандидат педагогічних наук.

Десятий вебінар

«Організовуємо дистанційне навчання для батьків і дітей: ресурси і поради»

Автори: Алевтина Седоченко – експерт з освіти, психолог, тренер, працює з громадами щодо питань децентралізації освіти та підвищення спроможності органів управління освітою. Оксана Корнєєва – завідуюча закладом дошкільної освіти № 31 «Мир», канд.пед.наук.  (м.Костянтинівка, Донецької області). Наталія Косенко – вихователь-методист закладу дошкільної освіти №8 «Світлячок» (м. Лисичанськ, Луганської області).

 

You may also like