Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань» (Knowledge Center) з’явилася у 2014 році з ініціативи та за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в співпраці з  МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) на базі ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» і стала першим інформаційним ресурсом для фахівців, що працюють з дітьми, в тому числі з уразливими і практикуючими ризиковану поведінку, для батьків і самих підлітків з регіону Східної Європи та Центральної Азії. . 

Інформаційна онлайн-платформа з’явилася як відгук на необхідність профілактики ВІЛ-інфекції/СНІД серед підлітків. Згодом база даних розширилася актуальними напрямками з підліткової тематики: профілактика туберкульозу, ІПСШ та інші соціально небезпечні захворювання, попередження вживання психоактивних речовин, куріння та інші негативні прояви у підлітковому середовищі, пропаганда здорового способу життя серед підлітків, питання репродуктивного здоров’я.

Координацію та інформаційне наповнення ресурсу здійснює ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» (м.Київ, Україна).

Країни проекту: Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна.

Головна мета проекту: формування бази знань для фахівців у сфері профілактики поширення ВІЛ-інфекції / СНІДу, туберкульозу, ІПСШ та інших соціально небезпечних захворювань, попередження вживання психоактивних речовин, куріння та інших негативних проявів у підлітковому середовищі, пропаганди здорового способу життя серед дітей, підлітків і молоді, в тому числі серед підлітків груп ризику (ПГР).

Підсумки роботи онлайн-платформи з 2018 по 2021 роки дивіться за цими посиланнями: