З 15 по 21 березня 2020 року в усьому світі пройде щорічний тиждень активних заходів, присвячених здоров’ю підлітків – Міжнародний тиждень здоров’я підлітків 2020 года (IAHW).

Організаторами розроблено детальний пакет інструкцій для реалізації будь-яких подій і заходів в рамках Міжнародного тижня здоров’я підлітків 2020. У тому числі з урахуванням обмежень на проведення масових заходів через COVID-19.

Список онлайн-заходів буде публікуватися на цій сторінці.

Головна мета Тижня – підвищити обізнаність про проблеми, з якими стикаються підлітки в усьому світі.

Офіційна тема – «Перетворення ризику в гарне здоров’я за допомогою життєстійкості, здорового способу життя і цілісного благополуччя».

Ключові напрямки діалогу про здоров’я підлітків IAHW 2020:

  • Здоровий спосіб життя. Допомога в прийнятті рішень на користь здоров’я.
  • Психічне здоров’я і формування життєстійкості.
  • Цілісне благополуччя. Здорові та безпечні громади.

Офіційний колір Тижня – зелений лайм.

Він символізує високу енергію підліткового віку, уособлює здоров’я та свіжість, щастя та життєву силу.

when-life-gives-us-limes

Організатори Тижня пропонують озброїтися досвідом захисту прав дітей і вибрати будь-який зручний спосіб говорити про права підлітків, в тому числі в області охорони здоров’я. Проводити заходи, висвітлюючи проблеми, з якими стикаються підлітки. 

Тиждень діалогу про здоров’я підлітків повинен звернути увагу на особливість цієї вікової групи, швидке фізичне та емоційне зростання яких відрізняє їх від дітей або дорослих.

Міжнародний тиждень здоров’я підлітків проходить в третій тиждень березня, і став щорічною подією. Він починався як Тиждень підліткового здоров’я, і народився в одному штаті – штаті Пенсільванія (США) в 2016 році. Завдяки численним підліткам і дорослим, школам і організаціям, працюючим разом в своїх громадах по всьому світу, він стрімко переріс в глобальну подію.

За словами організаторів, в цьому і полягає унікальність Міжнародного тижня здоров’я підлітків: в ньому зосереджений цілісний погляд на життя і здоров’я підлітків і можливість для всіх, хто впливає на них – батьків, вчителів, представників громад – зібратися разом і разом покращувати здоров’я і благополуччя підлітків по всьому світу, обговорювати актуальні питання.

Knowledge Center (Центр Знань) традиційно підтримує IAHW 2020 року, і пропонує приєднатися до цієї ініціативи і вам.

Детально про IAHW 2020 також в цьому відео:

 

Додатково:

Офіційні логотипи IAHW 2020 (переможці конкурсу молодих художників) можна скачати тут.

Twitter: @ IAHW2020

Insta: adolescent_health_week

FB: @internationaladolescenthealthweek

#IAHW 2020

 

 

 

You may also like