24 червня 2020 року о 10 ранку запрошуємо вас взяти участь у регіональній сесії в форматі вебінару, присвяченій питанням сексуального здоров’я і освіти разом з командою міжнародної організації Youth against AIDS.

Сьогодні це одна з найбільших ініціатив молодих людей в Німеччині, Австрії та Швейцарії, що займається питаннями профілактики ВІЛ/СНІДу, а також привернення уваги громадськості до проблем і потреб молодого покоління.

YAA була заснована в Гамбурзі в 2009 році, а в 2016 стала самостійним брендом. Тоді ж позитивно про їхню діяльність відгукнулася Федеральний канцлер Німеччини – Ангела Меркель, подякувавши за роботу, яку вони роблять.

У YAA вірять, щоб покласти край епідемії ВІЛ/СНІДу до 2030 року потрібно більше молодих людей, які візьмуть на себе ініціативу і свою долю в свої руки.

Вони переконані в тому, що кожна країна стикається з індивідуальними проблемами і перешкодами в цій області, команда Youth against AIDS проводить ряд регіональних сесій в понад 20 країнах світу.

Сесія для країн регіону СЄЦА, запланована на 24 червня та має на меті зібрати зацікавлених молодих людей, обговорити кращі практики і визначити проблеми, провести майстер-клас по навичкам нарощування потенціалу.

Ця сесія покладе початок великим планам команди Youth against AIDS по вивченню, допомоги та залучення нових ідей і ресурсів для нашої молоді.

Вже з 3 по 5 липня ви зможете взяти участь в Хакатоні, щоб разом знаходити вирішення нагальних проблем покоління молодих людей.

До ініціативи Youth against AIDS ми вже приєдналися – і запрошуємо приєднатися і вас.

Тривалість регіональної сесії – півтори години.

Мова спілкування – англійська.

Вебінар пройде на віртуальній платформі подій Whova.

Для участі у вебінарі необхідно виконати наступні дії:
1. Натисніть на посилання www.youth-against-aids.org/regionalsessions
2. Увійдіть на регіональні сесії на Whova
3. Приєднуйтесь до нашого вебінару 24 червня 2020 года!

Детальна інструкція про те, як зареєструватися доступна тут.

Знімок екрана о 13.22.22

You may also like