Команда HBSC Ireland у співпраці з Департаментом у справах дітей, рівноправності, інвалідності, інтеграції та молоді (DCEDIY) анонсувала публікацію звіту про дослідження LGBTI+ Youth Landscape and Knowledge Gap Analysis Research Report.

І запрошує приєднатися до ефіру-презентації європейського ландшафту дослідження, яке відбудеться в ZOOM

24 травня 2021 року зі 18:00 за 20:00 за Київським часом.

Проект було розпочато для досягнення третьої мети Національної молодіжної стратегії ЛГБТІ+ Ірландії на 2018-2020 роки: розвиток середовища досліджень і даних для кращого розуміння життя ЛГБТІ+ молоді.

Знімок екрана о 18.15.28

Групі HBSC Ireland, розташованої в Дослідницькому центрі зміцнення здоров’я в NUI Galway, було доручено провести аналіз ландшафту і прогалин в знаннях дослідження здоров’я і благополуччя ЛГБТІ+ молоді в Ірландії і Європі, а також зіставити отримані результати з результатами дослідження і цілями Національної молодіжної стратегії ЛГБТІ + .

У звіті показано, які цілі добре підкріплені науковими даними, а де є прогалини, які потребують додаткових досліджень.

Цей запуск проводиться для того, щоб поділитися звітом про результати цього проекту зі спільнотою зацікавлених сторін, включаючи молодих людей, постачальників послуг, молодіжні організації ЛГБТІ+, дослідницьке співтовариство і осіб, що приймають політичні рішення.

Звіт буде представлений Міністром у справах дітей, рівності, інвалідності, інтеграції та молоді Родеріком О’Горманом, Т.D., (Roderic O’Gorman, T.D.) і дослідницькою групою і співробітниками DCEDIY.

Якщо ви хочете взяти участь, будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням.

Ви зможете висловити свою думку і внести свій вклад в цільові короткі підсумкові звіти під час секційних засідань, що проводяться в рамках запуску.

Поділіться цим повідомленням зі своїми колегами, і всіма, хто зацікавлений в участі в заході по запуску.

You may also like