10 квітня запрошуємо приєднатись до участі у вебінарах проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні».

О 12:00 буде представлено тему «Як говорити з дітьми про коронавірус».

Спікер вебінару: Ольга Косенчук, начальник відділу дошкільної та початкової освіти Державна установа «Український інститут розвитку освіти», кандидат педагогічних наук.

Посилання до участі у трансляції:

https://pruffme.com/landing/u466555/tmp1586353842

Вірус не дотримується географічних кордонів, він не обирає людей за національністю, групою інвалідності, віком чи статтю. Кожна людина у світі ставить перед собою питання – як захистити себе та свої родини від інфікування; як підготувати свою дитину до умов карантину; як озброїти її знаннями щодо безпечної поведінки, як говорити з дітьми про коронавірус? На ці питання будемо шукати відповіді у нашому вебінарі та намагатись разом відпрацювати чіткі та дієві інструкції щодо запровадження безпечної поведінки дитини.

 

о 14:00 буде представлено тему «Як і чим зайняти дитину під час карантину?»

Спікер вебінару: Інна Горбенко, співзасновник, директор з інноваційної діяльності закладу дошкільної освіти «Щастя Кідс», психолог, кандидат педагогічних наук.

Посилання до участі у трансляції:

https://pruffme.com/landing/u466555/tmp1586354137

Автор запропонує декілька ідей, як з користю провести час в компанії невгамовного малюка. Що цікавого вигадати і звідки черпати ресурси для стійкості та рівноваги, аби витримувати усі дитячі примхи? Адже наше ставлення до дитини у цей період має бути ще більш підтримуючим і спокійним, ніж зазвичай. Все, що дітям зараз потрібно – розуміння, підтримка, комфорт і любов. Ваш хороший настрій і позитивне оптимістичне налаштування на життя забезпечить комфортне перебування дитини удома.

 

 

Важливі рекомендації також дивіться на сторінці ЮНІСЕФ:
https://www.unicef.org/ukraine/coronavirus

Попередні вебінари, які відбулися в межах проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» дивіться за цим посиланням.

Проєкт «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» реалізує Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Його мета – підвищення обізнаності педагогічних працівників, які працюють в системі дошкільної освіти з міжнародною практикою у сфері якості дошкільної освіти.

Фото: Unsplash

 

You may also like